Új hozzászólás Aktív témák

  • macikos

    addikt

    Imádom a Postát. Bementem a legközelebbi postára, mondom, hogy szeretnék utánvételes levelet feladni átutalási megbízással (tehát nem a postás hozza a pénzt, hanem átutalják a bankszámlámra). Na itt kezdődött a baj. A nő fel se fogta mit akarok. Azt hitte, hogy csekket akarok küldeni levélben az illetőnek, amin ő majd befizeti nekem a pénzt :W Mondom, hogy pontosan mit akarok, felfogta, erre megkérdezte a főnökasszonyát. Az se tudta, mondta az első verziót :W Na mondom akkor viszonlátás. Elmentem a város második legnagyobb postájára, gondoltam ott tudnak majd segíteni. Elmegyek, ott legalább már megértették mit akarok, de azt mondták ilyen nincsen... Mondom ott van interneten, ki van írva, stb. meg minden. Ők nem tudnak róla :W
    El kellett mennem a Miskolci Főpostára, érdekes, ott egyből tudták hogy mit akarok. Az a gond, hogy az első posta 500 méterre van tőlem, a főposta meg 4km-re. Viszont muszáj lesz a főpostára mennem, mert még legalább 8-10 év mire a többi postán is értesülnek róla, hogy van utánvétel készpénz átutalási megbízással...

Új hozzászólás Aktív témák