Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joergie

    őstag

    válasz Viktor0610 #5098 üzenetére

    Én addig vártam, amíg összejött 170+ evolve. 2t elnyomtam múlt héten(22-ről 24re insant), úgy hogy közben nyíljon 1-1 5km-es tojás. Most nyomom az uccsó lucky egg-et a napokban. Igazából szerintem ma, mert labdám alig, de az 5km tojás 4.94-en van ;]
    20as szint óta próbálok megszabadulni az 5km-es tojásoktól teljesen, de azóta se sikerült, még mindig van 2 a listában. Úgy menjetek neki 20as szintnek, hogy csak 2km-esek vannak benn(vagy egy 5-10km-es kel éppen), mert nekem pl ezzel a 2db 5km-esben még mindig benne van az esély, hogy 20as szint alatti, mert ugye nem lehet tudni milyen sorrendbe rakja a tojásokat, ha jön egy új.

    Sirandrish:
    Amióta tudatosan kifejlesztettem a pidgey/rattatára a dobástechnikámat(weedleere elég nehéz great-et), 50%+ban dobok great-et csavartból, sokkal jobb arányban maradnak benne, igaz lehet átlagban több labdát dobok el(nem sokkal). De már örülök, ha kijön a labdából, mert tudom, hogy a következő great-csavart-ban benne marad. És azért nem mindegy hogy egy labdáért 110 vagy 160xp-t kapok. Excellenteket nem merem még megkockáztatni.

    [ Szerkesztve ]

    Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Új hozzászólás Aktív témák