Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Armahun

    addikt

    válasz torik #3346 üzenetére

    Olyat nem tud, de olyat igen, hogyha kikapcsolt visszakapcsolja és indítja az appot.

    Esemény: képernyő kikapcsolva.
    Művelet: képernyő bekapcsolása, alkalmazás indítása.

    [ Szerkesztve ]

    Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

  • Alg

    veterán

    válasz torik #3346 üzenetére

    Egy párszor már leírtam, megteszem még egyszer: Stay Awake app, be lehet állítani hogy csak akkor ne engedje készenlétbe a telefont ha bizonyos appok futnak. Egyetlen hátránya hogy boot után kézzel kell elindítani a PoGo előtt, onnantól teszi a dolgát a következő reboot-ig. Véletlen power gomb nyomás ellen nem véd.

    Más: Úgy vettem észre lure-os stopból szinte csak szemét esik, így taktikát váltottam: kinéztem egy szép kört a Ligetben (Hősök-híd-Vajdahunyad-café-Hősök), így nem jön annyi mintha lure mellett ülnék, de kikelt két 2km-es tojás is (mindkettő zubat :O ), lőttem vagy egy tucat magikarpot meg ugyanennyi bulbasaur-t kb, pluszosban jöttem ki labdaügyileg és kb.14ezer xp is összejött - mindezt kb 2 óra alatt (ja meg sétáltam vagy 7-8km-t).

    És ezt úgy hogy a 3 nyomorékot mindig ott hagytam a fenébe, nem éri meg az időt. Igaz dustom kevesebb van, de élvezetesebb mint 3 lure alatt farmolni a patkányokat. (mellesleg a híd végén a lámpaoszloptól rálátni a 3 lure közül 2re).

    Majdnem kész a Venusaur :C

    Magmar-ok meg úgy néz ki eltűntek a lelőhelyről és nincs helyettük semmi :(

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák