Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz gypiero #1119 üzenetére

    Én eljutottam oda netes rendeléseknél, hogy kifejezetten preferálom a Magyar Postát a futárszolgálatokkal szemben. Egyrészt mert minőségben nekem ugyanolyan jó a szolgáltatásuk, másrészt pedig, és ez nagyon sokat jelent nekem, ha éppen akkor nem tartózkodok éppen ott ahova a címzés szerint viszi a futár, akkor rettentő körülményessé válik a dolog. Másnap még egyszer kiviszi a legtöbb, és utána visszaküldi a feladónak. A postán meg ott van egy postahivatal, ahova 10 napig be lehet menni érte. Hazaérek, látom az értesítőt a postaládában, fordulok is vissza olyan 17-18 óra körül, bemegyek érte a postára és ott van. Futárnál mehetne a telefonálgatás, "nem-e lehetne-e", vagy menjek érte hajnalban (konkrétan hajnalban, nem csak nagyvonalú túlzás) valami raktárházba, na ez nekem nagyon nem tetszik. A posta megfelelően kiépített, jó, kényelmes. Így számomra netes rendelésnél abszolút pozitívum, ha posta hozza ki, és nem egy futár cég.
    (Volt olyan futáros kiszállításom, aki nem volt hajlandó a címre hozni, mondta telefonon hogy ide meg oda menjek érte, vagy általános sztori a részükről, hogy a teherautónak nem lehet bezárni az ajtaját, ezért nem viszi fel emeletre -- persze persze. Na az ilyenekből totál elegem lett az elmúlt években.)

Új hozzászólás Aktív témák