Aktív témák

  • HEBI

    senior tag

    Jelen állás szerint én is egy S55-öt nyúzok egy laptopban lévő infraporton keresztül. Minden a legnagyobb rendben megy. Ehhez annyit kellett tennem, hogy feltettem a kicsi CD-ről Siemens Data Suite nevű prg.-t és bekapcsoltam a telefonban az infrát (Beállítások/Adatcsere/IrDA pipa be). Ha a laptop infrája elé teszem a telefont akkor létrejön a kapcsolat és pl. az intézőből simán látom a telefon mappáit (Sajátgép/Mobile) és másolgathatok oda-vissza. Ha kikapcsolom a telefonban az infrát akkor szépen megszűnik a kapcsolat és kész. Felkerült egy szinkronizáló progi is ami az MS outlook-kal használható.
    Az eszközkezelőben az infravörös eszközök között nekem van egy SMC IrCC- gyors infravörös port nevű eszköz ezen keresztül megy a kapcsolat. Nem kellett állítani semmit.
    Ha neked nincs ilyen, vagy ehhez hasonló ''infravörös eszközöd'' akkor ez a baj, de szerintem lennie kell.
    Korábban nekem is volt gondom egy ilyen összekötésből a Motorolámmal, de akkor beszéltem a Motorola ügyfélszolgálatával és szépen elmondták, hogy telepítenem kell egy virtuális com portot. DE NEKED ILYENRE NINCS SZÜKSÉGED.
    Van infravörös eszközöd?

    A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

Aktív témák