Új hozzászólás Aktív témák

  • mcwizard

    tag

    Sziasztok!

    Érdeklődnék, hogy másnál is produkált-e hasonló jelenségeket a Simatic Manager, vagy csak engem tisztelnek meg ennyire a bugok?
    - Telepítettem a v5.6-ot, és azóta nem tudok a nem aktuális HWConfig-gal Online-ba menni. Mikor kiírja, hogy nem aktuális és azt a lehetőséget választom Upload, akkor azt a hibát dobja a Windows, hogy "az S7 működésében hiba lépett fel és leállt". Ha egy állomásról teljes Upload-ot akarok csinálni, akkor is ez a hiba fogad. Néhány ismerőst kérdeztem már róla, aki használja a programot, de nem találkoztak még vele, de nekem 4 gépből mind a 4 produkálta.
    - Telepítettem a hotfix 5-öt. Ez orvosolta szerencsére a hibát.
    - Nemrégiben telepítettem a V5.6 SP1-et (STEP7_PROFESSIONAL_2017_SR1). Na azóta meg license hibát dob a license manager, ha egyszerre próbálom használni a TIA Portalt és a Simatic Managert. Külön-külön nincs baj, de ha valamelyik szoftver futtatása közben elindítom a másikat, akkor jön a hiba. Ettől függetlenül működik mindkettő párhuzamosan, de dobálja a license hibát. SP1 előtt nem volt ilyen baj.

    Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy másnál is vannak-e ilyen jelenségek, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen. :))

    Üdv,

Új hozzászólás Aktív témák