Új hozzászólás Aktív témák

  • Szirty

    őstag

    válasz miclucky #5633 üzenetére

    Helló!

    "hát az igazság az , hogy én erről olvastam,mikor felvetetted a problémát, de úgy gondoltam te is nézted a Siemens support oldalt."

    Néztem én mindent és olvastam a PDF-eket.
    De maga a ProSave is kiírja az OS update utáni figyelmeztetés igen válasza után, hogy most indítsam újra az eszközt.
    Ezt meg is tettem el sem hiszed mennyiszer!

    Ami nem szerepel a leírásokban az az, hogy el kell találni azt a mágikus pillanatot (ami úgy tűnik csak a KTP600 PN sajátossága) amikor a boot loader és a prosave egyszerre "nézelődik". Ennek az esélye pedig mint kiderült rendkívül csekély.
    Mivel a leírások nem említik ám, hogy tegyek NC érintkezőt a panel tápjára és nyomkodjam bátran a kapcsolódási kísérlet alatt, mert 200 restartból talán összejön egy connect.

    Lényegében mindent jól csináltam csak nem voltam elég kitartó (a három nap szenvedés alatt nem jött össze a fentebb említett "szerencse"). A panelt meg nem akartam teljesen tönkretenni a sok ki/be kapcsolgatással.
    Szóval azt hiszem így teljes a kép.

    Az vesse rám az első követ aki szerint nem tettem meg az adott helyzetben mindent a siker érdekében. De azt semmiképp nem vitatom hogy vannak nálam okosabb emberek is. (ők segítettek)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák