Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz milszab #75488 üzenetére

    "A gépét szerintem alapban is használja mindenki, nem csak mikor filmezik."

    Ne általánosíts, ez egyáltalán nincs így, nálam sem! Ismeretségi körömben jó, ha az emberek 30%-ának megmaradt az otthoni asztali gépe. A legtöbben már okoseszközön neteznek, nem mindenki olyan kocka, hogy 0-24-ben menjen nála a PC.

    "Most néztem 100watt körül zabál a gépem film közben monitor nélkül(mer ugye én nem azon filmezek)egy R9 280x-es karival"

    Na, egy lejátszó meg maximum 20 W-ot vesz fel a HDD-t is beleértve.

    "De itt szerintem sem a fogyasztás az ami miatt a két dolog között dönteni kell."

    Erre mondom azt, amit tegnap liszi70 és M_AND_Ms kollégák: érdekes, amikor arról van szó, hogy egy LCD 70 W-ot vesz fel, egy plazma meg 150 W-ot átlagban, akkor a plazma rögtön elvetendő, mert micsoda zabagép. Amikor ugyanez a fogyasztáskülönség a PC és a médialejátszó között merül fel, akkor már mellékes, hogy a PC zabagép. :N

    cszn: "Én elfogadom, hogy neked kell a külön eszköz, de te is nyugodtan elfogadhatnád, hogy van akinek felesleges, mert szívesen baszkurálja a madVR-t."

    Láttál olyat valahol leírva, hogy nem fogadom el? Nem, sőt, azt olvashatod, hogy többször leírtam, hogy akinek a PC a tuti, annak lelke rajta. Szerintem nem én vagyok, aki az érvelést nem tudja elfogadni. De az nem érv, hogy azért jobb valami, mert ő szeret vele baszkurálni.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák