Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz vMk^ #13622 üzenetére

    Igazad lehet.

    A G30-on én is kipróbáltam, de eléggé lehangoló a beépített lejátszó. Mondjuk örültem volna, ha a WD-t ki tudom váltani vele, mert nem szeretem a kábeleket. Jobb ha csak egyetlen madzag lóg ki a tv-ből az erősítő felé.
    Mondjuk nem a beépített lejátszóért vettem meg, csak kicsit bosszant, hogy ha egy mediaplayert akár 10-15 e Ft-ért magkapni, ami ráadásul teljesen használható minőgéget produkál ennyi pénzért, akkor mennyibe kelülne egy (akár csak) ilyen szintű lejátszó beépítése egy tv-be? Kb. 5 e Ft-ba? Gondolom, mert a ház, a táp, a csatlakozó a proci ott van most is. Mi lenne ha ezeket összehangolnák és máris lehetne egy jó kis lejátszónk.

    Én ott látom a kutyát elásva, hogy a Pana és a Sony is erősen támogat mindenféle szerzői
    jogvédelmet és talán nem kíván pont ezért beépíteni egy "erős képességű" lejátszót a tv-ibe, mert ezzel támogatná a kalózkodást. Az LG volt pl az első, aki a világ felháborodására MKV lejátszási lehetőséget "rakott" a BluRay lejátszóiba. Kaptak is érte rendesen a filmkiadóktól.
    A DUNE és a Popcorn gyártói sem onnan jöttek, ahol komolyan veszik a másolásvédelmi törvényeket.

    De az is lehet ,tévedek, csak hangosan gondolkodom.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák