Új hozzászólás Aktív témák

  • tobias40

    veterán

    válasz viera #83583 üzenetére

    Nézzetek rajta minél több teljes képernyős filmet full hd-ban és reménykedjetek hogy kijön belőle..
    Azért kell a teljes képernyő mert ugye az dolgoztatja pont azt a részt ahol neked a gond jelentkezett!
    Ha nem zavar akkor még zoomolhatod is a tv adásokat ha nem túl rossz a minősége én is szoktam hogy k"kitoljam" a logokat,megelőzve a problémát!

    Kerüljétek a játékot mert az uanoda fog újra "beégetni"a hud-okat és akkor még nehezebben fog eltűnni!
    Biztos hogy beégés nem csak ghost?

    A fehér mosást is szokták ajánlani de minek járatnád feleslegesen a tv-t az sem hatékonyabb,s a kijelződ meg csak "öregszik".

    De majd jönnek a szakik is,én csak egy átlagos plazma felhasználó vagyok de sűrűn olvasom az itteni hsz-ket és ez alapján mondom.
    Nekem is van ghost-om néha-néha a tv műsorok miatt de vagy kezdek már hozzászokni vagy már nem is figyelem annyira de eddig eltűntek! :C

    Természetes hogy a homogén felületeknél látszik legjobban ezért szokták ilyen felülettel tesztelni a tv-ket vásárlás előtt hogy van- e ghost vagy beégés.. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák