Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    válasz dgyuri0123 #7916 üzenetére

    én gyakorlatilag semmit sem tartogatok, hiszen mindig megvan ott, ahonnét először hozzájutok. Csúnya torrent. Természetes, hogy az elérhető legjobb minőséget szedem le.
    Te konkrátan xvidet és 1,8 gigás BD ripet írtál, én írtam a 10+ Gigás MKV-t, illetve az eredeti BD-t. Most meg jössz azzal, hogy a 10-12 Gigás MKV csak alig rosszabb, mint a BD. Nem állítottam az ellenkezőjét.
    Hidd el nem szomorodnék el semmitől. Ahogy már sokszor írtam, nincs még U30-am sem, csak egy PS50C430-am, amit nem jut eszembe fél méterről nézni. Egész pontosan 3m-ről nézem. Félig elbeszélünk egymás mellett. Még egyszer röviden a véleményem, és nem is szaporítom tovább ezt a vonalat:

    Nincs értelme G30 fensőbbrendűségéről beszélni, ha valaki 1,8 Gigás Xvidet néz rajt. A 42G30 árán megkapható 50U30 10+ gigás 1080-as tisztességesen kódolt MKV, pláne egy BD25/BD50 anyag esetén SZERINTEM biztosan magasabb minőségű képet produkál. Ugye a G30 esetén külső mediaplayerről lejátszott anyagról mondod a véleményt, és nem a beépített lejátszója által szolgáltatott lehetőséget vetted alapul? (az 1,8-as MP4 Xvid miatt gyanítm, hogy a belső playerről van szó)

    A fentiekből nem szeretném, ha az jönne le, hogy a PS50C430 képminőségét jobbnak gondolom a 42G30-nál! Tudom, hogy a G30 sokkal jobb képminőséget ad, azonos körítés mellett. Régebben épp írtam, hogy a G sorozat az, aminél már azt mondom: "Ez igen!"
    Azt tartom, hogy 3m-ről nézve, nem adnám még a samut sem oda a 42-es G30-ért sem. 21:9-es filmeknél számomra nézhetetlenül kicsi képet ad egy 42"-es készülék, még az 50" is nagyon alsó határ. Nem, nem ülök közelebb, nem egyedül élek, és 55nm körül van a nappali-étkező, nagyon hülyén nézne ki az ülőgarnitúra áthelyezve.

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák