Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • gban

    Közösségépítő

    válasz Kornel #33316 üzenetére

    Nem írtad meg, milyen messziről nézed, de esetleg érdemes elgondolkozni egy 50-esen is, pl. 50C2 a Panasonictól.
    Alapvetően ne a médialejátszó alapján dönts, hanem a látvány alapján!
    Ha meg így teszel, akkor módosítsuk a feltételeket, és az LG helyére válassz egy másik modellt, leginkább a Pana C2-t, még ha maradsz is a 42-es méretnél.
    Én is hasonlóan gondolkodtam mint te, aztán rákérdeztem itt, megnéztem az alapján, és egyértelművé vált hogy nekem a Pana kell.
    Amit néztem:
    - mozgásmegjelenítés, vagyis egy álló kép élessége mennyire marad meg ha elmozdul a kép, erre legjobb példa volt egy nagyméretű emberi fej a képernyőn, de másnál is kijön a különbség.
    - nagyon tetszett az LG "éles" képe, aztán rájöttem, sokkal természetesebb a Panáé, és a kontúrok is jobban megnézve természetellenesek voltak az LG-nél.
    Tehát mint "új" érdeklődő, először ezeket nézd meg, az alsóbb kategóriákban itt láthatók a legélesebb különbségek a gyártók illetve modellek között.
    A másik kérdés, a HD-Full HD kérdés volt, erre az után lehet válaszolni, miután tudjuk hogy milyen messziről nézed.
    Nekem is 42U20 van, de nem azért vettem Full HD-t mert erre volt igényem, hanem mert erre volt 5 év garancia. Mindenesetre maximálisan meg vagyok vele elégedve. De ha messziről nézed,. és ennyi a max. keret, jobb választás lehet egy 50C2, hasonló árkategória.

    [ Szerkesztve ]

    Postázást nem vállalok.

Aktív témák

Hirdetés