Aktív témák

  • jaktib

    tag

    válasz tibibi #8221 üzenetére

    Az Árkádban a MM-ban, ott és a Pólusban 180-E a többit is felhívtam, és 200-210 között mozgott az ára. Nekem meg MM utalványom volt, de a neten is 176E Ft volt a legolcsóbb. Lehet, hogy később olcsóbb lesz és még olcsóbb, de akkor mikor vegyem meg.. Én most. .720p és 1080p MKV-t próbáltam Jégkorszak 3 gyönyörű. Azt a bizonyos akadást nem láttam, de az csak 24p-nél van, ha van, de olyat még nem próbáltam. DVD is nagyon szép. Star Wars I. fogatverseny az nagyon ütős, így jó hanggal, és ekkora képmérettel. Én a tükröződéstől féltem, mert, a 450-en van egy plusz bevonat, de itt a szobában nem tükröződik, inkább csak a a kerete csillog lehet, hogy ez valakit zavar, engem nem zavar, csak most nézem, hogy mik a negatívumok. Ami nagyon jó és én ki is használom, hogy az álványa forgatható. A fekete szín árnyalatát is 4 erősségben lehet rajta állítani ami bőven elég.Most még visszavettem a kontrasztot ahogy itt javasolták, miután megszokta a szemem, igy is jó a képe, de azért erősebb kontraszt az igazi.
    Nem tudja valaki, hogy ezen a tipuson (B430) hogyan lehet megnézni az üzemórát, vagy hogyan lehet a szervízmenübe belépni, és ott mik vannak?

Aktív témák