Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz HUTCHDB #34414 üzenetére

    Totál hülyének néznek, nem lehet velük beszélni.
    Veszek máshol másik TVt, Samsung márkaképviselet amiért ilyen szemét ezért tuti nem veszek többet samut semmiből.
    Extreme Digitalt meg beperelem, minek a sok ügyvéd ismerős ha sose veszem semmi hasznukat? ;]
    Meg feljelentem őket csalásért, mert újként küldtek ki egy leszedett hátlapos TVt.
    Kb 1 év mig lemegy a per, aztán ha nyerek rábasznak, ha vesztek eladom a szar TVt 50 ezerért (kép van rajta, annyit megér) és így jártam.
    Ha ők szemetek én is az leszek.
    Direkt ezért nem vettem az összes pénzemen TVt, hogy ha így járok ne maradjak TV nélkül.

    Csak ott követtem el a hibát hogy az edigitalt megbízható cégnek hittem, elvégre minden nagyobb városban van boltjuk.

    Valszeg pont ezért ilyen kamuk, mert a boltjaikban amiket visszavisznek hibás cuccokat azokat eladogatják a neten újként, aztán ha a cseréjüket kéri az ügyfél akkor cserélgetik a hibás cuccokat vagy csak a hátlapjukat és addig küldözgetik ki őket újként míg a vásárló fel nem adja.

    Ezt a véleményem névvel címmel is vállalom, ha nem tetszik nekik pereljenek be hitelrontásért. Majd egyesítjük a pereket ;]
    Nyomorult férgek. Méghogy új TVt használt dobozban ... nekem meg tollas a hátam.

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Aktív témák