Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz arty #74 üzenetére

    Deee figyumá. Én nem a beszámolók alapján véleményezem, hanem az alapján, hogy otthon van az asztalon, meg néha a fejemen :D Semmi extrát nem mutat fényerőben, a képe meg homály. Nem mihez képest, hanem abszolútértékben :D Nem a csoda marad el, hanem a más technológiával elérhető képminőségtől jelentősen elmarad, ilyenformán nem sok gyakorlati haszna volt a felbontás ilyen mértékű növelésének mondjuk a PSVR1-hez képest, csak az amúgy is szerény gépteljesítményt nyírták ki vele. Semmi értelme fresnel mögé dugdosni egy ilyen felbontású kijelzőt, mert a fresnel nem tudja ezt már kiszolgálni. Én ezelőtt pont PSVR1-en tengődtem, én nem látom az óriási ugrást. Képminőségben. A kontrollerben igen, képmisőgében van kb egy tyúklépés (az sem feltétlenül a HMD képminősége miatt, inkább a PS5 nagyobb teljesítménye miatt - a PSVR1 játékoknál is az volt, hogy a gép rengeteg esetben még a PSVR1 felbontását sem tudta kiszolgálni). kényelemben meg visszalépést látok, illetve elég sok a teljesítménygond a PS5-PSVR2 viszonylatban. A mixed véleményem az, hogy nemhogy odabaszás nincs, de az árcimként is e képletbe véve, szerintem ez nem egy pozitívba forduló fejlődési görbe. A frankó kontrollereket is a képletbe véve (illetve azok hiányát az elző genbe), akkor kb kapok egy ilyen kicsit érdektelen "meh"-t. De ez a ma. Ez a cucc 3-4 év múlva maximum a történelemmel és önmagával lesz versenyképes. Pont mint a PSVR1 esetén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák