Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    válasz Crus #70 üzenetére

    te ájtímunkás vagy :)
    support: oké, de ezeket is el kell mondanod a juzernek :) mármint, hogy mégis mit próbáljon.... a psvr juzer nem pécéVR geek, ő a questes "felrakom és menjen" kategória (gondolom ezért nem pécén szenved)...

    akku: tehát pluszméret és pluszsuly már nem rontana tovább a headseten? ;) nanemár.... :D

    oled: jah, csak az LCD is csúnya áldozatokkal jár, hiszen a quest2 lcds és jé, mégis szenved "ezer bajtól" :) tényleg nemértem, te azt remélted ez majd TÖKÉLETES headset lesz? a vive pro és a quest pro árazása után látott félárra belövés után?!?

    fényerő: ezért is nemértem hogy miért került ez elő :D a 100 nites quest2 után a psvr2 260 nitje elég nagy ugrás, ha valakinek ez a lényeg......

    quest3: lesz benne oled és távolodnak tovább a facebooktól? ;)

    valódi minőség: de ha ezt tudod, miért a 2000 eurós tudás elvárása, amikor már ezen az áron is felmerül a piacképtelenség? ;)

    bónusz kérdés: ha vezetékmentes lett volna, megvetted volna quest2-3 mellé? ;) ki tudná váltani a fészbúkpénzen összerakott öko-t a psvr2? szerintem nem ezen múlik a siker... az ugrabugrákra elég a quest2 belső SOC által adott kép/játékminőség, ráadásul olcsóbb is, azzal szvsz nem tud versenyezni sehogy a sony.

    #71 Moby
    psvrnél sokkal acélosabb (beszámolók alapján) és azt sem bírtam maxon :)

    totál homály: "megint" mihez képest? ;) a képzeletbeli tökéletes VR szemüveghez képest? psvr-nél sokkal jobb az IQ a beszámolók alapján, de persze mindenki megemlíti, hogy azért ez is homályos - én is csodát vártam, pusztán a számok alapján, az ezekszerint MEGINT elmarad :)

    odabaszás: vagy annak basz oda, aki eddig psvr1-en tengődött ;) felteszem ahoz képest óriási az ugrás _MINDEN_ téren (hiszen ott nagyon mélyről indultunk). szerintem én ezzel tudnék élni, hiszen a psvr1-el is tudtam (tudok) :)

    #72 Foglalt név
    és a ps5 AP-je az egy eddig kiaknázatlan frekin ment volna? ;) vagy pont ugyanugy beleütközik a szomszéd féllegál szarjaiba, mikrosütőbe, mittudoménmibe? és persze még egy "egydolláros" AP is 100 milliós minusz lett volna a sonynak (100 milla eladott ps5, amin sose fog VR menni), erre jönne az akku miatti extra súly/komplexitás/ár, amit ráadásul megintcsak sokaknál feleslegesen fizettetnél ki....

    ez nem pécé, ahol mindenki olyan headsetet vesz, ami NEKI lefedi az igényeit! itt egyfélével kell kompromisszumot kötni.... hát ez/ilyen lett :)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák