Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz bexinho23 #64990 üzenetére

    A drift és cp probléma előjöhet bármikor, az tényleg nem a DSe hibája. Nekem a DS4 például 3 hónap után kezdett driftelni pedig kettő volt belőlük, szóval “fele annyit kapott”. Az ugyanaznap használatba vett másik DS4-be pedig még most is rakom az órát PCSX2-vel és semmi baja (ahogy a cseredarabnak sem). Ugyanazt az Alps analógot használja a DualSense mint a DS4, az meg olyan amilyen. Van amelyik évekig megy, mások 1-2 hónap után is képesek driftelni. 2007 óta 2 drift nem a világ, van aki 2 év alatt összehozza ezt használattól függetlenül. Tényleg a szerencsén múlik leginkább.

    Emiatt mondtam, hogy ezt én nem rónám fel a DSe-nek, mert a DS4 is pont ugyanennyire érintett.

    A rugótörés az valóban problémás lehet. Ha visszakeresel itt a fórumon a rugó szóra akkor látod, hogy többeknek volt ilyen. Így fejből Moby és tboy93 biztosan érintett volt, de tuti vannak még csak ők jutottak eszembe hirtelen. Tudom, hogy nem vigasztal és nem mosdatni akarok a Sony-t. Csak hát tényleg annyi a helyzet, hogy most a “szerencsések/kevésbé szerencsések/balszerencsések” hármasból neked most az utóbbiba sikerült esned. Megesik néha sajnos.

    Nálam most 100+ (de lehet 200+ is) óra van kb mindkét DSe-ben szóval eddig én az elsőben vagyok, de fel vagyok készülve rá, hogy a rugó eltörhet bármikor. Szóval nem írnám le a DSe-t a helyedben azért, csak pont sikerült kifognod 2 problémásat.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák