Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Xirtam #40162 üzenetére

    Jó én nem fogok veled erről vitatkozni, biztosan igazad van, hiszen Ti vagytok lassan már az utolsó és egyetlen hivatalos Sony -val kapcsolatban álló üzlet. Ezért formálisan biztosan úgy zajlik, ahogy mondtad. Ennek ellenére nekem februárban vagy mikor voltam ott, előhozott egy új PS4 -et és adta volna oda, ráadásul az Angliából behozott gépemért, ha kaptam volna számlát amikor vettem de ez most irreleváns.

    Mi a jó ég az, hogy xbox tréninges doksi? Gondolod, ott majd azt írják, hogy ugyanolyan ne adj isten még jobb is a másik? :DDD De szerintem pontosan ugyanolyanok, mindkettő gigabites, specifikációra ugyanaz. Más a gyártó/beszállító az lehet, de mivel azonos speci ezért azt tudnia kell mindkettőnek ami rá van írva. Ha nem így lenne akkor azért az már 1 év alatt kibukott volna.
    Ez olyan mint a PC -sek is "csak a 'zintel hálókártya fasssszaaaahhh! De hogy miért azt már egyik se tudná megmondani. Legfőkébb támogatottságban nyilván, de mivel itt saját driverekről beszélünk oly mindegy, ha rendesen meg van írva.. Ja meg az új SKU -t is beleértetted egyáltalán ebbe, az erősebb wifist?

    gyuribácsi88 jogos, elnézést! :O

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák