Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    válasz raziel01 #264138 üzenetére

    Nem vagyunk egyformák. Nálam a Hellblade után életem legjobb indi címe. Mint írtam a soulslike játékoktól is sokkal nehezebb, főleg ha platinázni akarja valaki. Nagy nehézség, hogy bizonyos alapnak számító dolgokat eleve meg kell venni, pl térkép, gyorsaság, nagyobb ütési távolság. Van olyan skill is emlékeim szerint, amit te emlegetsz problémaként, azaz ha hozzáérsz egy ellenséghez akkor sérülsz és vissza is lökődsz tőle (én ezt sose használtam, mert sok játéknál ez tökre így van). Amellett, hogy nehéz, tele van platform elemmel is, amik szintén tudnak frusztrálóak lenni. De azt elismerem, hogy ez egy nagyon rétegjáték, még a souls rajongókat is megosztja, hiszen ott vannak azok a fránya platform elemek is ;] De az vitathatatlan szerintem, hogy különleges grafikája van, szerintem a zenéje is kiemelkedő, a loréja is szuper, de ezt nyilván pár órás játékból nem igazán fogja senki sem díjazni...

    Ui: én semmi fagyást, technikai problémát nem tapasztaltam. Maxoltam pedig a játékot kb 40-50 órám volt benne.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák