Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malystryx

    senior tag

    válasz nemorino #245305 üzenetére

    Egyetértek, a hidden blade-nek egy célja volt... Lopakodni majd ölni. Azt én sem értettem hogy miért nem lehet elsőre ölni vele. Ezért is a Syndicate-ig bezárólag vettem meg az AC-kat, de persze a 2 az etalon. Egyetértek Saelin-el és Szabi-val is, kevés a puzzle, pedig egy ekkora játéktéren bőven elférne több is, meg már víz alatt is van lehetőség keresgélni. A Witcher meg jóval magasabb szint a feladatok szempontjából.
    De mégis megemlíteném még ide a kissé beteges, de vicces Borderlands sorozatot is, tonnányi mellékküldi van bennük, és én végigjátszottam a Pre-Sequel kivételével mindet, sztem nincs bennük 2 ugyanolyan küldetés, és/vagy ha van is, mindegyiknek van valami egészen jó és néha morbid sztorija. Nálam az ütött nagyot, persze nem mehetünk el amellett hogy nekem amúgy az egyiptomi és a görög mitológia is nagy kedvencem, szóval államat a földön keresve néztem a videókat, gyönyörű mindkét játék és rohadt jó. De engem a városok és a tetőkön való ugrálás/puzzle keresgetés hoz lázba. Mindenkit más.. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák