Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Deck #176662 üzenetére

    Változatosnak annyira nem mondanám a Wipeout-ot, de szerintem a hangulat nagyon ott van, a grafika is szép, és elég jó sebességgel fut. Nekem ez volt az első Wipeout amivel játszottam (igaz, még Vitán a 2048-cal, majd még PS3-ra megvettem a kiegészítést, ami cross-buy volt a Vita változattal, illetve PS4-re is az Omega Collection-t, ahogy megjelent), és nagyon élvezem. Nézz meg róla pár videót, és ha tetszik, akkor szerintem nyugodtan vedd meg (most talán amúgy sem túl drága a store-ban, nem?).

    szerk.: időközben 5x%-nál járok a Spiderman story-jában, szerintem az egyik legjobb játék, amivel mostanában játszottam, ha casual szemmel nézem - a lengedezést nagyon jól megcsinálták, a story sem rossz, Peter karaktere is sokkal jobb, mint a pókember filmekben volt, illetve a mindenféle gyűjögetős küldetések is sokkal változatosabbak mint mondjuk egy Far Cry-ban (persze egy idő után azért itt is unalmasak). Tetszik a checkpoint rendszere is, a boss fight-ok is több részre fel vannak osztva, így nem kell előről kezdeni az egészet, ha valamit nagyon benéz az ember, illetve nekem a harcrendszere is nagyon tetszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák