Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz #20844032 #150161 üzenetére

    Csak ha szólnak a kollégának, hogy necces az újabb példány beszerzése (a honlapjuk szerint még mindig van készleten) akkor megrendeli máshonnan (akár ezt akár másik csomagot) és nem csúszik le az ingyenes God of War-ról. Velem már hasonlót csináltak egy Guitar Hero-val, folyamatosan azt kommunikálták felém, hogy lesz, mert van raktáron, de 5-7 napig (napi 1 szállítás mellett) sem jutott le Budapestről Debrecenbe, szóval visszamondtam, hogy ne csússzak le az akcióról és megrendeltem az MM online boltjában majd egy telefon hívás után 1 órán belül a kezemben volt, ugyan azon az áron.

    Egyébként én is várok tőlük egy ilyen csomagra, igaz későbbi kiszállítással kértem, kíváncsi leszek, hogy mikor reagálnak, de inkább ma vagy holnap fel is hívom őket, mert szerintem hetekig várhatnék. Szerencsére nekem már nem túl fontos (ajándék lett volna, de most már a saját slim-em cseréje miatt van rá szükség), kíváncsi leszek, hogy felajánlanak-e valami másik csomagot, ha nem tőlük sem veszek többet semmit.

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák