Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz penge111 #142421 üzenetére

    Az is megvan igen, nagy Final Fantasy fan vagyok, többnyire mindegyik részt beszerzem első nap, az elérhető legfullossabb kiadást. :D (Az új Dissidia mondjuk pont nincs meg, nem mondom hogy nem érdekel, de annyira nem tekintem azt klasszik értelemben vett FF -nek.)

    Nem is olyan mint a régi FF játékok, ami nem is lenne baj ha ezt pozitív értelemben lehetne kijelenteni, de sajnos pont fordítva. Szerethető lenne a sztori, a világ, a karakterek, ha minden ki lenne bontva, de ehelyett inkább minden butítva van. Rövid sztori, kevésbé megjegyezhető karakterek, egyszerű harcrendszer (ami utóbbi egyébként nagyon látványos, de közel sem adja azt az élményt, amit egy régebbi FF, taktikázós harcrendszere adta, tonnányi lehetőséggel, izzasztó harcokkal). Sidequest -ek ugyan vannak, de inkább csak időhúzás az egész.

    Egyszer érdemes végigjátszani ugyanakkor, de utána a polcon fog porosodni, mert nem igazán érdemes elővenni, esetleg egy-egy új DLC miatt, amik szintén nem adtak túl sok tartalmat. Kár érte, a Kingsglaive nagyon ígéretes volt, de az előzmény anime-t is szerettem.

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák