Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Rigormortiis #92644 üzenetére

    "Én nagyon jól elvahyok a 2 éves gépemmel, amíg dobog a szíve, nem lesz lecserélve."

    Ezzel én is így vagyok, de hát aki le akarja cserélni az cserélje, majd ha már kint lesz a gép 2-3 hónapja és meglesznek a tesztek, és tényleg szemmel látható lesz a különbség a játékoknál, fps és grafika téren, akkor majd lecserélem, de addig felesleges. Sokan már most eladták a gépet előre, aztán majd ha a pro nem hozza azt amit elvárnak tőle akkor meg megy a dünnyögés meg a hiszti. Az meg külön vicces hogy olyan emberek sírnak a multis fps drop miatt és erre fogják hogy azt hogy nem tudnak érvényesülni, akiket a tv-nek háttal ülve, csukott szemmel, fejjel lefelé is porig alázok. Max annyi a különbség hogy én itt nem bizonygatom hogy milyen f@sza gyerek vagyok mert nem érdekel hogy mások mit hisznek vagy mit gondolnak rólam. De aki annyira nagyon, de nagyon hardcore fps játékos hogy őt minden zavarja, az nem tudom mit keres konzolon, pontosabban miért konzolon játszik fps játékot ... Én se vagyok pro, mert vannak brutál jó fps játékosok konzolon, de ha összefutok egy ilyennel és lelő akkor nem fogom arra hogy "jaj azért lőtt le mert csak 53 fps-em volt éppen abban a pillanatban" és majd ha megveszem a ps4pro-t akkor majd hú de megmutatom az ilyeneknek is.

    A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Új hozzászólás Aktív témák