Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Van rajtam kívül, aki eljátszogat a Tropicoval? Nyomathatnánk pár coop küldit, ha van valakinek kedve :B

    Egyébként nagyon alattomos játék tud ez lenni. Egyik coop alatt társam hamar elvérzett (gondolom lejárt a mandátuma), így kb. az összes két fős objective-et nekem kellett megcsinálnom. Ilyenkor szokott olyat elvileg, hogy World war era alatt megosztja a frakciókat a két játékos között, így nekem az Axis jutott, Alliance csak importált volna. Sebaj, akkora sereg + milícia volt a birodalmamban, hogy lekoppantak egy árva torony lerombolása nélkül (benyalni meg nem fogok ugye, mert akkor az Axis kevesebbet fizet). A kereskedelem pörgött és mivel nyolc kikötőm volt, áramlottak be az emberek. Eddig lejátszottam jópár menetet, 70% alatt nem volt a népszerűségem, de most még a seggük alá volt tolva minden szociális támogatás is és 40%. Átléptük az ezer főt, felső ablakban folyamatos tüntetésekről a hír, rádiós kiscsaj elégedetlen, egyre több felkelés és jelentés éhhalált halt lakosokról. És még modern era-t nem is láttam és be sem vezethettem a szocializmust :O

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák