Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Cobra652 #79156 üzenetére

    Nem értek veled egyet.

    Ha valakinek csak a ps4hez kell fejes, egy vezeték nélküli mikrofonos fejes 20kért nagyon jó ár.

    Ha valaki zenehallgatésra is fejest használ nem fülest, akkor valóban van jobb minőség 20-25kért, pl a sennheiser amit írtak. De az egyrészt vezetékes, másrészt 15kért kell hozzá mikrofont venni, ennyi felár csak annak éri meg, akinek már amugy van vagy kell rendes fejes.

    Továbbá vezetékeseknél meg kell nézni hány ohmos, mert a komolyabb fejeseket nem tudja meghajtani a ds4 és iszonyat halkak lesznek mobil erősítő is kell akkor már mellé.

    Nekem pl egy komolyabb senheiser füles van mikrofonnal, de az kicsit halk ds4be dugva, valamint inear s zavaró h minden hangot kizár, s kényelmetlen tud lenni hosszú használat után. Ezért én ps4 s pc mellé a goldot használom, ami kényelmesebb, nem annyira zárt. A fülesem meg menet közben használom. Ha haverokkal játszunk vagy filmet nézünk akkor meg az 5.1 szól minden. Mindegyiknek megvan a maga helye :D

    De a lényeg, 20k a goldért s társaiért nem sok egyáltalán, ezt egy 100.000es astro-ról már kevésbé tudom ugyanakkor elmondani :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák