Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz Prof01 #47720 üzenetére

    Akkor még is mit ajánlasz a BF4 mellé ? Eléggé unom már PC-n 800 órám van benne PS4-en meg 260 körül járok 1.3K/D mellett.PC-n pedig 3.1K/D-val rongyosra játszottam a játékot.Mondjuk BF fan vok imádom a szériát,de azt gondolván hogy ez is BF már,mint a Hardline csak nem lehet olyan rossz.Nagyon sok videót megnéztem róla relatívan jobban is fut mint a bf4,bár rondább is,de ez legyen a legnagyobb baj.Egyébként 7K ért tervezem meg venni account letöltős dolog nem igen adnék érte 18k ezért,de prémiumot sem vennék hozzá.

    (#47721) GazRicA Boderlands nem rossz PC-n azt is rongyosra játszottam haverokkal,már az sem hoz lázba.Én már csak arra várok,hogy jöjjön egy újabb BF5 és megint lefoglaljon 1 évre tömérdek járművel tank heli, jet legyen minden,de azt se bánnám ha egy WWII játék jönne COD néven :O Egyszerűen nincs egy rohadt jó multis játék.Júniusban jön a Payday 2 összes DLC-vel de az még legalább 3 hónap addig meg pangás van :(

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák