Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz perge666 #273765 üzenetére

    én ilyen retro nes mini klónt vettem, amin van mario :D ...csak az még nekem is nehéz, nemhogy egy 4 évesnek

    próbáljuk nem rákapatni annyira ezekre a játékokra: telefonon/tableten nagy ritkán van hogy játszunk valami memóriajátékot, de rommá ver minket pillanatok alatt :DDD brutális, milyen memóriája van egy 4évesnek: pl kb fél éve érdekelte és egyszer felpakoltam a sakktáblát, megmutattam neki, hogy melyik bábu melyik és hova való, erre 1hónapja kint voltam a konyhában, mikor elővetette asszonnyal, megyek be a szobába és nézem hogy frankón fel van pakolva minden a helyére... de olyan szinten, hogy fehér A1-től indítva, királynő is rendben mindkét oldalon a színén... kérdeztem asszonyt, hogy segített-e neki, de ő hozzá se nyúlt :Y vagy ezzel a paw patrol játékkal hetekig nem játszottunk, de mondta hogy játszani akar vele és az a küldetés jön, hogy ezt meg azt kell épp megmenteni... és tényleg az jött...

    én egyelőre annyira nem vásároltam még be ps4-re: paw patrol, gow3+4 és fifa21 mellé most rántottam be az nfs-eket... a fifa nehéz lenne még neki, gow meg még 8-10 évig tuti nem neki való :) későbbi tervben ott van egy nintendo: nekik van csomó címük, ami gyerekbarát és az én gyerekkoromból kimaradtak ezek

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák