Új hozzászólás Aktív témák

  • syler123

    veterán

    válasz Kendek #243957 üzenetére

    Nincs ezzel gond. Meg tényleg, ha ilyen reakciókat kapok mint a tiéd azt teljesen el is fogadom. De némelyik topiclakónak a reakciójából csak az anyázás hiányzott.... Engem azért ennyire nem érdekel a dolog, leírtam a véleményemen, nem zavar meg semmi, csak ez volt a véleményem.

    (#243951)Mike: Senki nem akadt ki a játékokon, az emberek modorán akadok ki, a játék ennyire nem érdekel, ez ilyen hónap ez van...
    (#243968)Carlos Padre : Te amúgy normális vagy egyébként? Csak kérdezem...
    Komolyan mondom ez a topic valami vicc. Egy játékról írok negatív véleményt erre, engem kritizál a negatív tömeg, mert neki bejön a játék.
    A Warzone pár sec alatt összedob 150 embert, szerintem néhány ember szerint igenis jó játék és nem vagyok egyedül vele. Persze azt menő oltani, mert csak....

    Lehet normálisan válaszolni, ez már nem az első eset, rettentő toxikus közösség az itteni, pedig a prohardver többi részén ez eddig nem volt jellemző.

    Szerencsére volt pár normális hozzászólás, de kabaré ami itt megy...

    Kb, mint a Horizon Zero Dawn-nál amikor leírtam, hogy nagy a feje a főhősnek, a válasz hisztis gyerek módján kb az volt, hogy neked nagy a fejed... Ez a szint, oké...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák