Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    No, itt a vége fuss el véle, meglett a platina a Days Goneban, töröltem is, egy darabig nem akarok zombikat látni.

    2 hónapig tartott mire kivégeztem a játékot, az eleje nem nagyon akart beindulni, de a közepétől élvezetes. A sztoritól ne várjatok sokat és akkor nem lesz csalódás. Vannak kifejezetten jó megoldásai, gondolok itt a dinamikus időjárásra és annak környezetre gyakorolt hatásaira például. De olyan apró részletekre is figyeltek, hogy Deaconnek nagyobb lesz a pupillája sötétben. Ezért sem értem, hogy a francba lett ez ilyen BUG-os. Ezt már múltkor is felhoztam és van aki azt mondta a PS4-embe keressem a problémát (:DDD), de más játékoknál nincs semmi gondom pl. az fps számmal. Itt meg nagyon gyakran beszakadt ilyen 20 környékére, a textúrák gyakran elmosottan vagy sehogy sem töltöttek be, akárcsak a feliratok. Csak azért hozom fel ezeket újra, mert a sony exek között még nem találkoztam ennyire bugos játékkal.

    Van még mit fejlődni, de én már várom a második részt (addigra rápihenek :D)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák