Új hozzászólás Aktív témák

  • Rigormortiis

    addikt

    Végigment a Final Fantasy 15. Elég vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Egyfelől a játék első pár fejezete nagyom tetszett. Ahogy nyitottá tették a játékmenetet, a környezet, a sok tennivaló. Viszont utána teljesen lineáris lett az egész, jellegtelen palyákkal, és számomra érdektelen történettel. Igazából csak az motivált, hogy a sztori végével visszakerüljek a térképre, és folytarhassam a huntokat, mellékküldetéseket. Technikailag nagyjából rendben van a játék, láttunk mar szebbet, de a hangulat nagyon jó. Kihívás leginkább a huntok személyében van, az alap sztori arcpirítóan könnyű. Nagyon kezsüel lett ez a része. Ahogy néztem, nem egy nagy kunszt platinazni, engem ez csak a horgaszat miatt riaszt kicsit. Szerencsére nem kell mindenhova kocsival menni, ha valamit felfedeztünk, utána mehet a gyorsutazás.

    Nagyon látszik, hogy megnyirbáltak a sztorit, hogy elkészüljenek vele. Sokkal jobban tetszett volna, ha marad az eredeti elképzelés, és a Final Fantasy 13 vilagának része lett volna a játék. Azt a sztorivonalat nagyot szerettem. Ez meg olyan semmilyen. A harcrendszer egyszerű, mint a faék, csak csapkodni kell. Amíg vannak regeneraló potik, addig nagy baj nem érhet.

    Alapvetően jó játék ez, engem a sztori hangolt le, meg a játék összecsapott második fele.

    Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Új hozzászólás Aktív témák