Új hozzászólás Aktív témák

  • JanR

    addikt

    válasz jaroslav #101065 üzenetére

    Nezd, en nem multizom, egyszeru singleplayer modra vasaroltam a PS-t, szorakozasra, kikapcsolodasra. Ezert is vagyok teljesen megelegedve a Slim-el. Eddig akarmivel jatszottam szep volt es folyamatos, a tobbi meg nem erdekel. Riogathatnak engem a 30 es 60 fps-el, meg a droppokkal, valahogy nem hat meg, bar azt is tegyuk hozza, hogy en nem az fps-t bamulom, hanem a jatekra koncentralok es probalom elvezni a tartalmat. Ha valami elvezhetetlen lesz szamomra a kesobbiekben, azt a pro verzio se fogja megoldani.

    Amugy meg eleg szomoru, hogy a konzolnal is elkezdodott az, ami a PC-nel 10 eve van. Sza*ik mindenki a tartalomra, fps legyen meg hdr meg kutyafa**a. En pont emiatt adtam el a szamitogepemet es vettem ps4-et, a tartalom erdekel es nem a csillogas. The Last of Us, Last Guardien, Beyond 2 Souls, Uncharted szeria es meg sorolhatnam a huzo cimeket, amik a budos eletbe nem lesznek PC-re. Na most ezek szepen futnak a PS-en, mert erre talaltak ki. Akinek meg a 60 fps a fontos es a 4k vegyen pro-t, legyen vele boldog. Johetnek akarmilyen peldaval, szamomra akkor is atadja azt az elmenyt a sima slim gep is, amit egy konzoltol elvarok, na.

Új hozzászólás Aktív témák