Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szbalogh

    őstag

    válasz Giovan! #316 üzenetére

    Ez nem az iskola melletti emeletes házaknál történt? :DD

    Az új pályán mentem eddigi legjobb meccsem. 4-es szakasz, a meccs utolsó harmadában egyedül voltam... no comment. Óriási mázlim volt és tele voltam cuccokkal. M14 és HK416. Előtte felszedtem valami 380 körüli lőszert. Gondoltam is, hogy le kéne cserélni smg-re hátha akad hangtompító... Hát ellőttem mindet :) A vége felé út két oldalán hegy, ez volt a kör. Két szakasz is bement a kör közepére... az útra, nyílt terepre. Én meg szépen szedegettem őket innen-onnan :) Aztán lőtték őket a másik oldalról is. Persze gyógyították egymást de újra visszalőttem őket. A legvégén át kellett mennem az úton, de szerencsére egymással voltak elfoglalva és a kör szélén pont volt egy palánkos rész ahol fedezékben tudtam maradni. Szóval úgy alakult, hogy a kör rám szűkült én meg a mező közepén egy roncs mögött vártam, hogy kijöjjenek a kékből és csak leszedegettem őket :) 17 kill 2600 sebzés :DDD
    Persze többnyire totál bolondokkal kerülök össze... dobálják alám a gránátot meg el akarnak ütni...
    És volt olyan is, hogy valami OP orosz bandába kerültem. Futtában letoltak mindenkit én meg csak lestem, meg futottam utánuk :B

    [ Szerkesztve ]

    Nick: HE_Storm

Új hozzászólás Aktív témák