Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz PeL #28717 üzenetére

    Az a durva, hogy annak a csávónak már nagyon nem friss acc-ja van, és ha jól emlékszem a 100+ csirkés ranked medál volt az egyik a nameplate-jén. Direkt ma újra visszanéztem a replayt, normál sebesség mellett, plusz benyomtam az x-ray-t (vagy nem tudom minek hívják), és konkrétan újra meglepődtem, hogy ő honnan a fenéből látta, hogy 250-300m-re pontosan arra a helyre kell nézni, ahová épp nézett, és persze el is lőtte a babát. De persze nem fejre, csak testre lőtt, mert hát az eléggé egyértelmű lenne, ha 200+m-ről quick scope-al fejel ki mindenkit. Aztán az is gyanús volt, hogy hirtelen, egyik pillanatról a másikra, elkezdte nem eltalálni az embereket, majd aztán megint igen. Nem volt tiszta játék, az fix.

    Most kíváncsiságból ránéztem a profiljára, teljesen átlag eredményei voltak a hetedik szezonig. Majd ott hirtelen a 6. szezon 130 winjéhez képest (ami már szerintem eleve gyanús), 300 fölé ugrott a nyert meccsek száma. 659 meccsből 302-t nyert. WTF? Aztán kevesebb meccset játszott, de a felét akkor is megnyerte, 292/143. Ugyanez a tendencia folytatódik, csökkenő meccs szám, de kb. 50%-os win arány. Majd a 12. szezontól a 17-ig nem játszott (ezek a public, nem ranked eredmények). Aztán a 17. szezonban megint ment egy 215/91-et, 42% winrate-el.
    Szóval, szerintem a csávó nem valós. Ennyit a remek AC-ről...

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • Grave_444

    nagyúr

    válasz PeL #28717 üzenetére

    Random squaddal Platinumba tudtam levinni, igaz lehet csak az időhiány miatt nem sikerült jobbra.

Új hozzászólás Aktív témák