Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz JanR #26663 üzenetére

    Akkor teljesen hasonló cipőben járunk. Nekem is a két csapattársam mostanában kimarad, és én is csak hétvégén érek rá pár órát. Hol van ez a régi 6-7 órás etapoktól!...
    Egyébként meglepően kevés "új" hiba volt pl nálam tapasztalható, mikor a két társamnál konkrétan annyira leesett az FPS, hogy early fight-ba nem is akartak nagyon belemenni (Yasnaya-ban), de ha muszáj volt, általában vesztettek, a hiba miatt. De ha túléltük az első 10 percet, vagy kimentünk a városból, akkor egész jó lett. Nagyon ritkán fordult elő nálunk kifagyás, a havi 1-2 kb. helyes érték. Akkor is, mikor sokan erre panaszkodtak. Network lag detected viszont nálam elég sokszor volt, pedig a hálózatom rendben van. Meg olyan is többször volt, hogy squad-ban az egyik csapattárs neve egyszerűen nem jelent meg a feje felett, így neki újra kellett indítani a játékot, addig meg ketten maradtunk...
    Amúgy telemetriai adatokat itt tudsz nézni a játékkal kapcsolatban.
    Az meg valahol várható volt, hogy idővel csökken a lelkesedés, a divatból és a streamerek miatt játszók kikopnak. De szerintem sokan maradtak volna, ha nincs ennyi nyűgje a játéknak.
    Talán hétvégén tudok majd menni pár kört, remélem...

    (#26662) saen
    Ebben teljesen egyetértek veled. Akkor is előrébb járna a játék, ha mindig csak valami kisebb problémát oldottak volna meg. Annyi patch volt már hozzá, hogy kb. ennyi idő alatt fel lehetett volna arra a szintre hozni, amin lennie kellene! De ugyebár voltak hatalmas visszalépések, és rengeteg egy helyben topogás is. Arról nem is beszélve, hogy nagyon sok olyan elem került a játékba, aminek nem sok értelme van, és ezekre rengeteg programozói erőforrás "elment".

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák