Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grave_444

    nagyúr

    válasz IgnisFatuus #20002 üzenetére

    Nem tudom én tudtam hogy újdonság lesz amikor elkezdtem, de nem neten olvasgattam hogy kell lőni.
    Sőt, talán 1 videót néztem a játékról mielőtt megvettem, nem ismertem benne semmit.
    Ilyen alapok, hogy I/Tab az inventory meg a mozgást nyilván tudtam..
    Már az első meccsemen is tudtam ölni, nekem nem okozott gondot egy kicsit sem. Persze nem 8x Karral. ;]

    Minden esetre viccesnek találom azokat a hozzászólásokat, amikor szájbarágósan leírják hogy lehet mondjuk top10-be jutni. Mindenki máshogy játszik, nem lehet ezt elmagyarázni.

    Egyszerűen van, akinek úgymond a vérében van. Ha ez nincs meg akkor hiába öl bele x órát nem fejlődik, lehet vérpistike 50 órával sokkal ügyesebb marad.

    Van ismerősöm 0,1 - 0,2 KD-vel tolja. 3-as squad gondolhatjátok milyen. :DDD
    Igaz nagyon kevés FPS-e van, nem sokára vesz új gépet azzal lesz 60+ fixen.
    Szerinte azzal megtáltosodik és jól fog játszani. Nekem vannak kétségeim, nem csak azon múlik.

    Ahogyan a skill sem csak a beleölt órákon.
    Magamon sem érzem hogy annyival jobban menne, mint 500 órával ezelőtt.

    Sok streamer videójában látni, hogy 0,5 - 1 KD-val úgy belövik őket néha, mintha vér profi játékosok lennének.
    Lehet a béna játékstílus miatt nem öl annyit, viszont alapjában véve meg jól tud lőni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák