Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LeviGEE

    újonc

    sziasztok
    van egy 1 éves Philips 42PFL5038K/12 tv-m. jól megy , csak az egy év alatt nagyon lelassult. minden egyes bekapcsolásnál csatornafrissítés után kutatott, ezzel kb fél percig inaktívvá téve a távirányítót. aztán beindult és minden ment rendesen. Kikapcsoltam az automatikus csat. frissítést, majd adtam egy gyári visszaállítást. Közben szoftver frissítést is talált amit meg is csinált. Ezután minden szépen ment, gyorsan ahogy az elején. Este jött a meglepi magától elindult. Kikapcsoltuk, merthát régebben is néha előfordult ilyen, de nagyon ritkán. ezután újból arccal falnak és szunya, de kb 6 perc után megint bekapcsolt. végül kihúztam a hálózatból.
    reggel újra próbálkoztam és akármit csináltam (mindent khúztam, letiltottam, újratelepítettem, és mégegyszer szoftvert frissítettem), 6 perc 15 másodperc múlva bekapcsol.

    Mi lehet a hiba , valami ötlet van valakinek mielőtt szervízelve lesz?

    Köszi előre is

  • LeviGEE

    újonc

    Köszi a tanácsot, de sajna ezeket már mind megtettem, sőt még usb-n keresztül is pendrive-ról újratelepítettem a FW-t hátha az a hiba de sajna nem segített, pont 6 perc és 15 másodperc múlva bekapcsol. Azért furcsa mert esetleg azt megértem, hogy kikapcsol na de hogy bekapcsoljon, pontosan ugyanolyan időközönként.
    Nos marad a szervíz.jobb híján. Hátha ott kicserélik 4 magvasra a hardware-t, illetve véletlenül egy 127-es panelest kapok vissza :))

Új hozzászólás Aktív témák