Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Monya78

    veterán

    válasz Luke86 #7212 üzenetére

    "- Az SRT feliratot sehogy sem sikerül lejátszani vele! Sem USB-ről, sem DLNA-n keresztül (egyedül úgy, ha servio-val beleforgatmok a videóba, de könyörgöm 21. század!) NTFS-re formázott pendrive-ról próbáltam, fájlnév ugyanaz, UTF8 fromátum. A felirat beállításoknál ott, van, hogy subtitle1, de hiába választom ki, nem történik semmi."
    Hiba van a készülékben, szoftverben

    "- A képet egyszerűen nem lehet átméretezni, így bármely szélesvásznú videó esetében automatikusan kinyújtja a képet teljes képernyőre, így torzul a kép. Ha a képváltást választom, akkor azt írja, hogy a képváltás nem lehetséges. Kellene ugyebár lennie két fekete csíknak felül és alul. A régi Philips LCD tv-m ezt tudta :/ "
    Hiba van a készülékben, szoftverben

    "- USB videólejátszás közben nem lehet állítani a kép beállításait. Ha megnyomom a beállítás gombot, akkor kilép a TV üzemmódba. Barátok közt alatt elég nehéz ezt belőni."
    Hiba van a készülékben, szoftverben

    "- Csatorna váltás 5-10 mp!"
    Hiba van a készülékben, szoftverben, 1-2mp digitális adásnál még elfogadható lenne

    "- Kikapcsolás után még 1 percig világít az ambilight."
    Menüben ki lehet kapcsolni az ambilight késleltetett leállítását

    "- Az egész szoftver elég lassú."
    Normális, sajnos. Azt vettem észre, ha USB-s cucc nincs rádugva (Nálam fixen 2db is rá van dugva), mintha gyorsabb lenne

    [ Szerkesztve ]

  • lorinser

    senior tag

    válasz Luke86 #7212 üzenetére

    Szia!

    Nekem is ilyen van, de ezeket nem tapasztaltam. Az tény, hogy az SW nem villámgyors de ez engem annyira nem zavar.
    Az Ambit be tudod állítani úgy, hogy a TV-vel együtt rögtön kikapcsoljon.

    Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

Új hozzászólás Aktív témák