Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    válasz kory24 #6469 üzenetére

    Szerintem ez nagyban függ attól is, mi a terved vele.
    Konkrétan a 39-es képét nem láttam, de az 50pfl3088-at csak háttérzajnak vettem volna meg - de legalábbis semmiképp se minőségibb házimozi élmény miatt.

    Az előző TV-nk (ami jelenleg a hálóban van és oda, háttérzajnak meg bambulni valamit néha napján teljesen jó) egy 32PFL5406H volt. Akkoriban nagyjából csak az ár számított (egy éppen behalt CRT TV-t és egy 22" monitort kellett kiváltania). 80-ért remek vétel volt, mai napig üzemel. De menüje elég lassú (többnyire PC-s vetítés esetén ez persze nem volt nagy gond), fekete meg nem sok volt. Eleinte nem is vettem észre, később viszont egyre zavaróbbak voltak a felhők - már nem csak full sötét háttéren lehetett észrevenni (bár párom még így se látta). Megbízhatóságát tekintve azonban (az eddigi tapasztalatokat figyelembe véve - sok ismerősömnél van ettől a márkától, illetve cégnél is Philipsek vannak) sokkal inkább Philips, mint szinte bármi ebben az árkategóriában. Egy kollégám volt, akinek egy 42pfl4xxx darabja van és kb 2év után lehalt a gyári távirányító - az utángyártott viszont vitte. Elvitte szervizbe, majd kiderült, hogy csak az egyik elem folyt ki és csinált némi galibát. Kitisztították, azóta is hibátlanul megy tovább.

    De ez csak általános okoskodás :)
    Reméljük, konkrétummal is tudnak Neked szolgálni ;)

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz kory24 #6469 üzenetére

    Fater 40-est használ ebből a szériából,de nem vagyok kibékülve a színeivel.A régi 42-es non ledes,full fapados Pana tv-m megeszi vacsira.

Új hozzászólás Aktív témák