Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Coyote2000 #5139 üzenetére

    Az Ambilight, olyan mint a mazsola, meg a marcipán. Megoszthatja az embereket. Jobb, ha látja az újonc élőben, mert ez csupán egy kisebbség kiváltsága, de ezt a többség sem bánja. :D
    Én a legrosszabb, legégőbb dolognak tartom. Szerencsére nem fog elterjedni. A pártolói szerint azért, mert a Philips licensz, szerintem meg azért, mert a többi márka sem irigyli ezt. 10 éve még a Fábry design-centerébe is elmehetett volna a karácsonyifűzérrel körbetekert madonna kép mellé. De a lényeg, hogy ki lehet kapcsolni és így korrekt. Nem zavar, hogy benne van.
    Én az alábbi tényleg értelmes felhasználás csinálnám. IR mozgásérzékelőt raknék a TV-be, melynek hatótávja állítható lenne. Éjszaka pedig szépen dimmelve bekapcsolna a TV-n ez az Ambilight... amint megközelítem a készüléket (éjszakai segédfény). Miután kikapcsoltam a TV-t, akkor pedig nem hagyna a sötét szobában, hanem szintén a mozgásomat figyelme, szépen kapcsolna be és utána le. Ehhez a fényérzékelő, azaz a világosság érzékelő úgyis adott. Tehát csak sötét szobában lenne ez a feature.
    Na ennek lenne nálam értelme, a villódzó glóriának viszont nálam nincs helye.
    A TV-m hangjára megjegyzik, hogy szuper. A képe és az inox-os kerete is szép. Én ezért szeretem. Ezért volt anno értelme Philips-et venni, és nem tucatmárkát. Az Ambilight, csak visszatartott addig amíg a MédiaMakrt-ban meg nem mutatták, hogy ki lehet kapcsolni. :K

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák