Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz Phülöp #35495 üzenetére

    " azért van cél vas, hogy azon legyen jó."

    Pedig az általad vásárolt android-os tévé épphogy egész jól elmuzsikál lejátszóként is, viszonylag erős processzor, ingyenesen elérhető rá a KODI, Plex, stb. és egész fluid a rendszersebesség is szerintem. Talán a kadenciahelyesség ami hiányozhat belőle.

    Régebben kacsingattam egy nVidia Shield TV vagy egy apple 4k felé, de sok hiányosságuk volt azoknak is, az apple-ből nekem hiányozna a DTS és a RAW hangformátumok támogatása, és az sem igazán tetszik hogy a HD hangokat többcsatornás LPCM-ben küldi tovább.
    A képminőségük nagyon jó, de pl. egyik említett lejátszó sem tudja a HDR10+ -t, az apple box még a HLG-t sem, bár ez őszintén szólva nem nagy érvágás. Szóval alapvetően én is egyetértek a célhardver megoldásokkal, de manapság már annyi formátum meg funkció van, hogy valami mindenképp hiányozni fog, meg kell keresni mi az ami nekünk fontos. Sokévnyi box-ozás után nekem a philips tévék beépített droidos lejátszója teljesen vállalható, az én szempontomból most kb ez jár a legkevesebb kompromisszummal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák