Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoMagix

    addikt

    válasz blg #22611 üzenetére

    Tv nézés közben ok gomb megnyomása után nem a csatornalista ugrik fel hanem az aktuális műsor infó, vissza nyíl kilépés megint ok, utána már a jó csatornalista ugrik fel!
    Ok gomb megnyomása után néha 2-4 másodperc mire történik valami, ezt nem mindig produkálja, esetleg a merevlemezre rögzítésre vagy mi a fenére vagy más opcióra ugrik!
    Ezt D-padnál is csinálja! (az utóbbi időben hetente teljesen áramtalanítom, ezek a hibák sokkal kevesebbszer fordulnak elő mint azelőtt)
    Hangerő állítás az jól megy, ellenben a csatornaváltás 2-4 másodperc, a hozzájuk tartozó műsorinfó késik vagy rossz, de ez lehet a Digi hibája is ezt nem tudom!
    Beállítások gomb megnyomására is néha lassan reagál!
    Android egy gyötrelem a tv-n, böngészni lassú, youtube az jól megy, még a 4K is szépen fut wifiről!
    Utálom, hogy a kimenetek sorrendjét a listában nem lehet megváltoztatni!
    A távirányító kényelmetlen és bizonyos szögben láthatatlanok a feliratok!
    Egy pozitívuma van, hogy a D-pad fel - leirány is kapcsolja a csatornákat így sokkal kényelmesebb mint a valódi csat. gombokkal!
    Most hirtelen ezek jutottak az eszembe!
    Amúgy a kép nagyon szép, a hangja kifejezetten jó és amiért megtartottam és ismét Philips tv-t vettünk az ambilight miatt volt!
    Volt itthon egy pár napig egy 55PUS7503 de visszaküldtem a T-kom-nak, mert kegyetlen rossz volt a hangja, amúgy a kép ott is remek volt ráadásul az VA paneles volt, ez előtt egy 55PUS7363 volt kb. 2 hónapig az majdnem tökéletes volt számomra de ahhoz használt távirányítót küldtek és az MM- nem tudott újat adni, ezért visszaküldtem, amúgy a régi qwerty-s távirányító is kényelmetlen volt!
    Én nem tudom milyen emberek tervezik és kinek, de levágnám a kezüket az biztos!
    Ha lenne még kérdés, szólj!

    [ Szerkesztve ]

  • ntomka

    nagyúr

    válasz blg #22611 üzenetére

    Jó, hát a régi lg is nyilván más, ne hasonlítsuk egy tavaly kiadott tv-hez. 2019-ben ilyen sebességgel kiadni azért némileg kínos. De én is azt írtam, hogy bőven használható kategória ha megnézzük mit kap az ember a pénzéért. Ennyiért a többi márka semmit nem tud felmutatni.

    ツ Headphones on - World off

Új hozzászólás Aktív témák