Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kruppmityu

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előre bocsájtom, úgy írok véleményt mint alkalmi használó. Most volt szükségem először a PH Upper-re és ez esetben sem az érdekelt mi van az oldalon, hanem hogy a program jól használható legyen. Első pillantásra megtaláltam a letöltési linket és már telepítettem is.
    Az észrevételeim:
    A telepítés befejezése utáni indítás után a ph..setup exe és a ph..setup.tmp továra is fut amit a tálcán maradó Telepítő-ből vettem észre.
    A privát üzenetekre kattintva csak az "Ezen oldal használatához be kell jelentkezni. Belépés >>" oldal nyílik meg, nem a privát üzenetek, bár ez lehet hogy csak valami beállítás kérdése.
    Nekem ez lenne a legfontosabb funkció és olyan apró az ikonja, hogy ez volt az utolsó amin kerestem. Lehetne a többihez hasonló méretű ez is.
    Szerintem hasznos lenne, ha az időzítésnél külön hétköznap - hétvége időpontokat lehetne beállítani.
    Végül egy apróság: a Kikapcsolás és a Kilépés gombokat én a jobb szélre tenném, mert a bal oldalon az alapvető funkciókat kerestem.

    Ezeket leszámítva számomra az oldal és a program is tökéletes.

    Munkátokat megköszönve

    Üdv: Kruppmityu

    The Future Is Faster Than You Think

  • Kruppmityu

    csendes tag

    válasz 19balazs86 #647 üzenetére

    Az ideális ugye az lenne, ha nem kellene a böngészőben is belépve lenni. Gondolom amennyiben lenne rá időd, így csinálnád :)
    Ezért szerintem közvetlenül a belépés gomb mellet lehetne egy "A program funkcióinak teljes használatához olvasd el EZT" szöveg ami a súgóra mutat és ez tartalmazhatná a " Privát üzenetek gomb használata előtt szükséges a böngészőben is belépni Prohardver oldalunkra, az "Időkorlát nélkül belépve maradok" opció kipipálásával" szöveget. Ja, és a Kikapcsolás, Kilépés mellett az avatart is a jobb szélre tenném.

    The Future Is Faster Than You Think

  • Kruppmityu

    csendes tag

    Hali !

    Apróság ugyan, de megoldható lenne, hogy a program bezárása után az általa megnyitott szolgáltatás, a PresentationFontCache.exe is bezáródjon?

    A választ és e remek programot megköszönve

    Üdv Kruppmityu

    The Future Is Faster Than You Think

Új hozzászólás Aktív témák