Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    na, akkor hogy ertelmes iranyba tereljem a topic-ot (mert boltfikazos bulihoz nincs kedvem, akkor inkabb kihagyom, ha ez a celotok)

    idopont: meg nem tudni pontosan, hogy mikor lesz a pesti tali (11 vagy 18 az eselyes ugy tudom), de szerintem ugy kellene csinalni, hogy aki oda is szeretne menni (en pl nagyon szeretnek), annak ne okozzon gondot, hogy mindketton megjelenhessen, tovabba jo jo lenne hetvege, mert ugye messzebb tanuloknak nem jo a het kozepe -- en tehat 25-26-ra szavaznek

    meg kellene valami jofajta hely is, lehetoleg olyan, ahol olcsoert mernek sort es kulturaltan van lehetoseg szorakozni
    mivel marcius vege mar valamicsket a tavaszba csuszik ezert akar lehet szabadteri hely is, igy legalabb a bagosokkal nincs baj, a nem bagosoknak meg nem kell a fustot harapniuk

    azt meg nem mondom biztosra, hogy megyek, az majd elvalik, remelem el tudok menni, van par miskolci arc, akikkel szivesen talalkonek (ujra), mint pl kretenallat, vagy aurum (nem tudom, jelen van-e valamilyen formaban meg a forumon)

Aktív témák