Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacess

    tag

    válasz Mágus2 #96628 üzenetére

    Igen, azt egy percig sem felejtettük el hogy állapotot kell venni, ezért is írtam az első -a témában íródott- hozzászólásnál hogy "kincset találtunk".
    Ugye főleg az említett kódú motor után érdeklődtem, magáról a kocsiról nem írtam.
    Nagy vonalakban annyit hogy az autó olyan állapotban van hogy azt 3éves autók is megirigyelnék. Mind kívül, mind belül 11éves létére mint egy új. Tényleg az Újszerű szó nem is méltatja.
    Nem akarok apróságokra kitérni de a híres VW-s puha gumis bevonatok a beltérben is majdhogy karcmentesek. Csak az utasoldali ajtóbehúzón van 2karc a gumis bevonaton mert az asszony gyűrűt visel.
    De ez csak példa volt az esztétikai állapotra, az autó műszakilag is nagyon rendben van. Sehol egy koppanás, olajsár, fura zörej vagy bármi. (nem volt fényesre csutakolva majd teszkós szilkonnal telefújva a motortér ha ez lenne a következő kérdés, nem az a kategória sem az autó sem az eladó)
    Persze ezt az állapotot az autó ára is tükrözi de a leendő vevő nem sajnál plusz pénzt fizetni azért ami megéri. És ez az állapot megéri.

    Még egyszer köszönet a segítségért!

    Sokan most váltanak Windows 10-re, pedig nekem már a 98 is megvan.

Új hozzászólás Aktív témák