Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gsc73

    aktív tag

    válasz VR6-Fan #8431 üzenetére

    Hááát, nem tudom neked milyen "ismerőseid" vannak, de én inkább egy olyan embernek hiszek akit évek óta ismerek (tudom milyen ember), és naponta találkozom vele, és a jövőben is fogok vele találkozni, mint egy idegennek, a kereskedőről ne is beszéljünk!

    Olvasgattam teszteket,. hallgattam tapasztalatokat. Nagyon kiváncsi leszek, hogy SZÁMOMRA milyen érzés lesz vezetni azt a "gyenge" motort, mert az biztos, hogy az 1200 kg-hoz a 75LE és a 126 NM nem sok. Most egy 1.3-as 5 ajtós swiftem van. (talán érthető a csere...:) ) Ez ugye 810 kg, és 68 LE, és más karakterisztikájú motor. (néha úgy érzem, hogy örülők, hogy nincs pénzem/lehetőségem erősebb autóhoz, mert az sokba kerülne........(nem a benzinre gondolok)) Meglátjuk.

    g.

    u.i.: Gyűlik az információhalmaz az Octaviával kapcsolatban, próbálom összegyűjteni mindent, hasznos lehet. (EGR szelep....swiftben vagy nincs, vagy nem kell vele foglalkozni..:) Mondjuk abban az autóban semmivel sem kell foglalkozni........)

    [ Szerkesztve ]

    kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

Új hozzászólás Aktív témák