Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rob210

    nagyúr

    válasz m3tr0 #7319 üzenetére

    Ezeknél a motoroknál, két megoldás van.
    Vagy cseréli az egész "befecskendező" rendszert, lásd az én példámat, vagy a szivató és alapjárati motorokat kidobja a kukába és kézi állításúra "mechanikusra" szereli át.
    Neked az átszerelést nem az átépítést választotta a szerelő.
    Most már nagyon érdekel az autód motortere.
    :C

    Renault power

  • VR6-Fan

    veterán

    válasz m3tr0 #7319 üzenetére

    [link] itt keresd meg a motorkodod.

    nos véleményem ha jót akarsz magadnak azt a karbit ledobod róla és K-jetesíted a kocsit (vagy hengerfejet cserélsz egy K-séra), bár még is jobb helyzetben vagy mint rob210 koléga mert ez legalább mechanikus.

    motor meg ahogy mondtam mosd le, alaposan de óvatosan, és nézd meg honnan jön az olaj és ott kell a tömítéseket cserélni. (karter gáz csövedet vágd rövidebbre egy picit :U )

    bodé meg hát azt élőben kéne megnézni a padló lemeznél nem lehet hogy csak a festék jön fel?

    ami ott úgy durván el lehet rohadva az a zaj szigetelő szivacs, ami meg olyan hülye kockás a hő szigetelő homokzsák.

    szag azért van mert bepálott a víz (fütés van a kocsiban ill ha rákapcsolod a fütést akkor nem tünik el víz?), ami úgy tudsz kiküszöbölni hogy megszünteted a beázást majd atomjaira szedet a belsejét a szönyegeket jó alaposan ki gőz borotvázod és most már itt a jó idő hagyod a napon megszáradni.

    a zaj szigetelőt meg szimplán kirakod száradni, az aljáró meg kiproszivozod a vízet és csont szárazra kitörlöd (meg majd kicsit hagyd napon száradni a kocsit.

    a kasztnira meg érdemben csak egy jó lakatos tud mit mondani, 90k ért jobbat nem kapsz, semmiből. szóval ez ilyen vagy megunod és megválsz tőle és vehetsz ebben az ár sávban.

    de ha van kellő lelki erőd és érzel elhivatotságot , és szeredet ezt a tipust akkor érdemes vele foglalkozni idővel elég jó kis élmény autót lehet belőle csinálni, én pl nagyon szeretem (szintén Golf 2 csak nekem egy kicsit más féle..), a kemény futóművét, azt hogy mindenki lenézi aztán jön a meglepetés.. vagy ezt az egész VW-s filinget, meg mindig is akartam egy ilyen gépet.

    szal 1-2 lakatostól kérjél szerintem ár ajánlatot a kasztnira :)

    és ha jól láttam pl a belseje egész jó állapotban van. (az über brutál hifitől eltekintve) :D

    rob210:azért lehet velük meglepetéseket okozni a mai napig is, esetleg képed nincs hogy milyen aluval?

    [ Szerkesztve ]

    "Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

Új hozzászólás Aktív témák