Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    válasz bulikavagyok #180796 üzenetére

    Ez amúgy Audinál is megvan, egy kis kategóriás Audi belülről, technikailag stb nincs ott mint egy A6, A8 hoz stb ne is hasonlítsuk.

    Nem mondom, hogy nem tud jól kinézni a 4-es Bömci... mert tud vad lenni. Engem a hátsók hoznak le, olyan tucat, jellegtelen farai vannak a Bmw-nek hogy csak na. Meg ez hogy 2015ben még Sárga búrás indexet teszünk, izzósat.... hogy majd az FL-en fehér legyen a búra... ezt az ezred forduló környékén volt nagy divat

    Érdekes, hogy tesómnak az F11 első indexei Ledesek ilyen fehér házba burkolva. Sima Xenon lámpa.
    Ezután az FL 5-ös sima és xenon lámpáit is megint sima izzós indexel kezdték szerelni, logikát nem látunk benne, 6-os BMW dettó... izzós daylight csík meg izzós index 2015-ben egy GT-6osban ami azért nem az olcsó kategória.
    Én autó szerető vagyok, nem vagyok konkrét márka ellenes stb. Hozzám a prémium német áll közel stílusban amúgy is, de a Bmw az elmúlt években, kezd még jobban érdektelenné válni.
    A régebbi 2010 előttig gyártottakat, sokkal jobban átérezem,tetszik, szeretem.

    De mint feljebb is írtam ez csak szerintem.
    Csak dumálgatunk. :)

    Szerintem ne fóliáztasd át!
    Add el nekem olcsón!!!!

    Amúgy, mivel össze van eléggé ütögetve a 20-as gyári felni. Most sajnos újak a fékbetétek de ha cserélni kell, Ate Kerámiam egy fel, akkor nem lesz csúnya fékpor. Megcsináltatom a felniket és felpolíroztatom Telibe!
    Így durva is lesz, meg egyedi is meg a legegyszerűbben hozható ki a sok sérülés. :D
    RS6 felnit még nem is láttam polírban. (Krómozással valakinek tapasztalata? )

    [ Szerkesztve ]

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák