Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SeniorTilla

    veterán

    válasz Mágus2 #144363 üzenetére

    Kimentem a kocsikhoz néhány fénykép erejéig.

    Szóval a lengyel csoda a TDI-ben Autopart Battery Galaxy Silver. Tavaly télen, amikor volt -20 is, úgy forgatta ahogy kell. Nem akarom isteníteni, de nekem bevált.

    A V6-os Sharanban eddig egy Varta volt, amit múlt héten kellett cserélni, mert a városban egyik délelőtt megadta magát. Persze fél évvel a gari lejárta után. Csórikám most fent van a töltőn, de 99% hogy kakukk:

    Tetyóban ezt vettem bele hirtelen tökmindegy alapon, úgyis eladom a kocsit mostanában:

    És ami még a tanulság, hogy sajnos nem csak egy rossz az Exide-ból. A Lexusba is ezt vettem cirka másfél éve. Egyenlőre még tartja magát, eddig csak egyszer kellett tölteni (mondjuk ment pár órát előtte a zene a kocsiban álló motornál, és elég sokat kajálhat a gyári cucc, mert korábban is mindig ez a művelet vágta haza az akksikat csere előtt). De azért nem így kellene kinéznie egy Exide akkunak, ami még nincs két éves. És a Sharanban is beszart ahogy írtam az előbb. Az is lehet, hogy hamisítják már ezt is, mint az olajat.

    HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

Új hozzászólás Aktív témák