Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    válasz Mágus2 #128520 üzenetére

    igazából úgy is érezhető a kalapálás meg a darálás mintha a tömegő síkjából jönne úgymond és rám nézve merőlegesen lökdösné az autót, de a difi is gyanús, mivel amit még észrevettem hogy tempó után (pl település előtt kuplung kinyom és betesz négy) amikor kinyomom a kuplungot mintha a bal kerék egy hangyányit fékeződne mint a jobb, szóval picit elmegy egyik irányba az autó, pedig gondolom egyenesen kellene futni attól, hogy kinyomom a kuplungot, szóval mintha az egyik oldalt tovább engedné forogni vagy később kuplungolná ki a technika

    benne van a levegőben már egy váltófelújítás csak nem akarom azt sem, hogy elviszem váltóshoz rámsóz egy xy százezres számlát és közben pedig pár tízezerből megoldotta a dolgokat

    azt nem tudom, hogy amikor kivettem a féltengelyt és ami a difin van tányér (amire rácsatlakozik a féltengely) annak szabadna-e holtjátékának lennie a kerék és a váltó síkjában nézve ki-be? nem fel le meg előre hátra, hanem ki-be? nem tudom, hogy ez okozhatja-e a darálást, de szerintem nem

    váltótartó bakoknak sem lehet bajuk, szóval semmi tippem sincsen

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák